wydarzenia 2014/2015

NTŻ
wf z klasą

MULTISPORT

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a z nim zajęcia MultiSport.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Podgórzynie   od września do grudnia 2014 roku uczestniczą w dodatkowych zajęciach sportowych realizowanych w ramach programu „MultiSport”.

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu po 90 min. Grupę tworzą uczniowie klas IV -VI, którzy wyrazili chęć uczestniczenia w zajęciach.
     Ideą projektu „MultiSport” jest organizacja  zajęć pozalekcyjnych, które prowadzone są w różnorodnych,  atrakcyjnych formach, stymulując aktywność fizyczną uczestników. Istotnym założeniem jest również, aby realizowane zajęcia odbywały się na różnych obiektach sportowych  - dających możliwość upowszechniania wielu sportów, zachęcając uczestników projektu do wyboru preferowanej formy aktywności fizycznej, zgodnie z zainteresowaniami i indywidualnymi predyspozycjami.

Projekt stworzony został przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

opiekunowie grup: MONIKA FILUŚ, DANUTA SZEWCZYK

IMG_20140918_091925 201410101296 201410101294 gramy w kosza w piłkę nożną Cwiczymy z przyborami piramidy

58-562 Podgórzyn ul. Żołnierska 113        kontakt;  szkolapod2@wp.pl    tel. 75 7621477                 administrator: Danuta Szewczyk