wydarzenia 2014/2015

NTŻ
wf z klasą

UMIEM PŁYWAĆ

Uczniowie klasy III od września do listopada biorą udział w projekcie ,,Umiem pływać”. Projekt powszechnej nauki pływania jest propozycją uczestniczenia w dodatkowych zajęciach sportowych dla uczniów, którzy chcą podejmować aktywność fizyczną również poza obowiązkowymi zajęciami wychowania fizycznego. Zajęcia odbywają się w piątki w godz. 18:45 – 20:15 w Termach Cieplickich.

Zajęcia w ramach projektu powszechnej nauki pływania to przede wszystkim propozycja  skorzystania z możliwości nabycia podstawowych umiejętności pływania,  ale również możliwość rozwijania i podnoszenia sprawności fizycznej, zachęcanie do systematycznego uprawiania sportu w czasie wolnym od nauki oraz zachęcanie i wdrażanie do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia

Renata Twardowska i Danuta Szewczyk

Piątkowe wyjazdy do Term Cieplickich stały sie okazją do rozwijania swojej sprawności fizycznej. Uczymy się  pływać, ale przede wszystkim dobrze się wspólnie bawimy.

58-562 Podgórzyn ul. Żołnierska 113        kontakt;  szkolapod2@wp.pl    tel. 75 7621477                 administrator: Danuta Szewczyk