W ramach drugiej edycji Wf z klasą w dniu 6.06.2014 na boisku gminnym w Podgórzynie odbył się Dzień Sportu - Lokalna Akcja Sportowa . Do współzawodnictwa zaprosiliśmy uczniów klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Sosnówce.

Organizacją całej imprezy zajęli się Pani Danuta Szewczyk (nauczycielka w-f) wraz z uczniami klas VI z naszej szkoły, którzy byli odpowiedzialni za poszczególne konkurencje. Każdy wychowawca otrzymał kartę z kolejnością zadań do wykonania (w systemie stacji) i to na niej były wpisywane punkty uzyskane podczas współzawodnictwa.  (galeria)

W związku z przeprowadzonymi ankietami, obradami SOS, wyborem dodatkowego zadania oraz komentarzami podjęto w naszej szkole następujące działania propagujące zdrowy styl życia: