Harmonogram zajęć w projekcie „Szkoła równych szans”
Styczeń 2023
Zajęcia prowadzone przez panią Wojtaś zostają odwołane w dniu 4.01.2023 od godz. 11.50.
Zajęcia matematyczne prowadzone przez panią Chmielewską zostają odwołane w dniu 5.01.2023.
Zajęcia integracji sensorycznej prowadzone przez panią Zelmanowicz zostają odwołane w dniu 4.01.2023.
Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego prowadzone przez panią Chruściel zostają odwołane w dniu 4.01.2023.
Data | Dzień tygodnia | Godziny zajęć | Nazwa zajęć | Prowadzący | Sala nr/ link do zajęć on-line |
02.01.2023 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
02.01.2023 | poniedziałek | 08.55- 09.40 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
02.01.2023 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
02.01.2023 | poniedziałek | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
02.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
02.01.2023 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
02.01.2023 | poniedziałek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
02.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
02.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
02.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
02.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
02.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
02.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
02.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
02.01.2023 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
02.01.2023 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
03.01.2023 | wtorek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
03.01.2023 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
03.01.2023 | wtorek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
03.01.2023 | wtorek | 11.50- 12.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
03.01.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
03.01.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Projekt matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 (lub na dworze, w przypadku ładnej pogody) |
03.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
03.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
03.01.2023 | wtorek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
03.01.2023 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
03.01.2023 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula oddział przedszkolny/1.13 |
03.01.2023 | wtorek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
03.01.2023 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
03.01.2023 | wtorek | 14.35-16.05 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.11 |
03.01.2023 | wtorek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
04.01.2023 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNTajhqdkU5UT09 |
04.01.2023 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
04.01.2023 | środa | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
04.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
04.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
04.01.2023 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
04.01.2023 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5. Logopedia dla klas I – III | A.Mostowska | 2.20 |
04.01.2023 | środa | 12:50-13:35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
04.01.2023 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
04.01.2023 | środa | 13.40-14.25 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M. Wojtaś | 1.21 |
04.01.2023 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A.Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
04.01.2023 | środa | 13.50-14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
04.01.2023 | środa | 13.50-15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
04.01.2023 | środa | 13:50-14:35 | Zad. 6 TUS | A. Stajkowska-Dedo | 0.6 |
04.01.2023 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
04.01.2023 | środa | 14.40 – 16.10 | Zad. 3 Kółko plastyczne | A. Jakubas | 1.14 |
04.01.2023 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
05.01.2023 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
05.01.2023 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
05.01.2023 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
05.01.2023 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
05.01.2023 | czwartek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M. Wojtaś | 2.21 |
05.01.2023 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
05.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
05.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
05.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
05.01.2023 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
05.01.2023 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
05.01.2023 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
05.01.2023 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5. Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 08.55- 09.40 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
09.01.2023 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
09.01.2023 | poniedziałek | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
09.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
09.01.2023 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
09.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
09.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
09.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
09.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
09.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
09.01.2023 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
09.01.2023 | poniedziałek | 14.40 – 16.10 | Zad. 3 Kółko plastyczne | A. Jakubas | 1.14 |
09.01.2023 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
10.01.2023 | wtorek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
10.01.2023 | wtorek | 08:55-09:40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
10.01.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
10.01.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Projekt matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 (lub na dworze, w przypadku ładnej pogody) |
10.01.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
10.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
10.01.2023 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
10.01.2023 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula oddział przedszkolny/1.13 |
10.01.2023 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
10.01.2023 | wtorek | 14.35-16.05 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.11 |
11.01.2023 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
11.01.2023 | środa | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
11.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
11.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
11.01.2023 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE– gimnastyka korekcyjna | J.Bykowska-Bojko | Korytarz/aula |
11.01.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
11.01.2023 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5. Logopedia dla klas I – III | A.Mostowska | 2.20 |
11.01.2023 | środa | 12:50-13:35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
11.01.2023 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
11.01.2023 | środa | 13.40-14.25 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M. Wojtaś | 1.21 |
11.01.2023 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A.Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
11.01.2023 | środa | 13.50-14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
11.01.2023 | środa | 13.50-15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
11.01.2023 | środa | 13:50-14:35 | Zad. 6 TUS | A. Stajkowska-Dedo | 0.6 |
11.01.2023 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
11.01.2023 | środa | 14.40 – 16.10 | Zad. 3 Kółko plastyczne | A. Jakubas | 1.14 |
11.01.2023 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
11.03.2023 | środa | 14:35-15:20 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A.Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
11.01.2023 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5. Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
12.01.2023 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
12.01.2023 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
12.01.2023 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
12.01.2023 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
12.01.2023 | czwartek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M. Wojtaś | 2.21 |
12.01.2023 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
12.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
12.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
12.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
12.01.2023 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
12.01.2023 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
12.01.2023 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
12.01.2023 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5. Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
13.01.2023 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
13.01.2023 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
13.01.2023 | piątek | 11.45-12.39 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
13.01.2023 | piątek | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
13.01.2023 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
13.01.2023 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
13.01.2023 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
13.01.2023 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
13.01.2023 | piątek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
13.01.2023 | piątek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
13.01.2023 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii. | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
14.01.2023 | sobota | 10.00-10.45 10.50-11.35 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
16.01.2023 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
16.01.2023 | poniedziałek | 08.55- 09.40 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
16.01.2023 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
16.01.2023 | poniedziałek | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
16.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9/2.13 |
16.09.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
16.01.2023 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
16.01.2023 | poniedziałek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
16.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
16.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
16.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
16.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
16.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
16.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
16.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
16.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
16.01.2023 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
16.01.2023 | poniedziałek | 14.40 – 16.10 | Zad. 3 Kółko plastyczne | A. Jakubas | 1.14 |
16.01.2023 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
17.01.2023 | wtorek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
17.01.2023 | wtorek | 08:55-09:40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
17.01.2023 | wtorek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
17.01.2023 | wtorek | 11.50- 12.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
17.01.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Projekt matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 (lub na dworze, w przypadku ładnej pogody |
17.12.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
17.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
17.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
17.01.2023 | wtorek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
17.01.2023 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
17.01.2023 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula oddział przedszkolny/1.13 |
17.01.2023 | wtorek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
17.01.2023 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
17.01.2023 | wtorek | 14.35-16.05 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.11 |
17.01.2023 | wtorek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
18.01.2023 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
18.01.2023 | środa | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
18.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
18.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
18.01.2023 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
18.01.2023 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5. Logopedia dla klas I – III | A.Mostowska | 2.20 |
18.01.2023 | środa | 12:50-13:35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
18.01.2023 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
18.01.2023 | środa | 13.40-14.25 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M. Wojtaś | 1.21 |
18.01.2023 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A.Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
18.01.2023 | środa | 13.50.14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
18.01.2023 | środa | 13.50-15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
18.01.2023 | środa | 13:50-14:35 | Zad. 6 TUS | A. Stajkowska-Dedo | 0.6 |
18.01.2023 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
18.01.2023 | środa | 14.40 – 16.10 | Zad. 3 Kółko plastyczne | A. Jakubas | 1.14 |
18.01.2023 | środa | 14:35-15:20 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A.Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
18.01.2023 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5. Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
19.01.2023 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
19.01.2023 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
19.01.2023 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
19.01.2023 | czwartek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M. Wojtaś | 2.21 |
19.01.2023 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
19.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
19.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
19.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
19.01.2023 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
19.01.2023 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
19.01.2023 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
19.01.2023 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5. Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
20.01.2023 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
20.01.2023 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
20.01.2023 | piątek | 11.45-12.39 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
20.01.2023 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
20.01.2023 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
20.01.2023 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
20.01.2023 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
20.01.2023 | piątek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
20.01.2023 | piątek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
20.01.2023 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
23.01.2023 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
23.01.2023 | poniedziałek | 08.55- 09.40 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
23.01.2023 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
23.01.2023 | poniedziałek | 11.50 -12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
23.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
23.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
23.01.2023 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
23.01.2023 | poniedziałek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
23.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
23.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
23.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
23.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
23.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
23.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
23.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
23.01.2024 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
23.01.2023 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
23.01.2023 | poniedziałek | 14.40 – 16.10 | Zad. 3 Kółko plastyczne | A. Jakubas | 1.14 |
23.01.2023 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
24.01.2023 | wtorek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
24.01.2023 | wtorek | 08:55-09:40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
24.01.2023 | wtorek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
24.01.2023 | wtorek | 11.50- 12.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
24.01.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Projekt matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 (lub na dworze, w przypadku ładnej pogody |
24.12.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
24.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
24.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
24.01.2023 | wtorek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
24.01.2023 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
24.01.2023 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula oddział przedszkolny/1.13 |
24.01.2023 | wtorek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
24.01.2023 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
24.01.2023 | wtorek | 14.35-16.05 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.11 |
24.01.2023 | wtorek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
25.01.2023 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
25.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
25.01.2023 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
25.01.2023 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE– gimnastyka korekcyjna | J.Bykowska-Bojko | Korytarz/aula |
25.01.2023 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
25.01.2023 | środa | 12.55-13.40 | A.Mostowska | 2.20 | |
25.01.2023 | środa | 12:50-13:35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
25.01.2023 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
25.01.2023 | środa | 13.40-14.25 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M. Wojtaś | 1.21 |
25.01.2023 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A.Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
25.01.2023 | środa | 13.50.14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
25.01.2023 | środa | 13.50-15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
25.01.2023 | środa | 13:50-14:35 | Zad. 6 TUS | A. Stajkowska-Dedo | 0.6 |
25.01.2023 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
25.01.2023 | środa | 14.40 – 16.10 | Zad. 3 Kółko plastyczne | A. Jakubas | 1.14 |
25.01.2023 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
25.01.2023 | środa | 14:35-15:20 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A.Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
25.01.2023 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5. Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
26.01.2023 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
26.01.2023 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
26.01.2023 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
26.01.2023 | czwartek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | M. Wojtaś | 2.21 |
26.01.2023 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
26.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
26.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
26.01.2023 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
26.01.2023 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
26.01.2023 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
26.01.2023 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
26.01.2023 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5. Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
27.01.2023 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
27.01.2023 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
27.01.2923 | piątek | 11.45-12.39 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
27.01.2023 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
27.01.2023 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
27.01.2023 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
27.01.2023 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
27.01.2023 | piątek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
27.01.2023 | piątek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
27.01.2023 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
30.01.2023 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
30.01.2023 | poniedziałek | 08.55- 09.40 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
30.01.2023 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R.Korga | 0.16 |
30.01.2023 | poniedziałek | 11.50 – 12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
30.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
30.01.2023 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
30.01.2023 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
30.01.2023 | poniedziałek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
30.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
30.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
30.01.2023 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
30.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
30.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
30.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
30.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
30.01.2023 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
30.01.2023 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
30.01.2023 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
31.01.2023 | wtorek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
31.01.2023 | wtorek | 08:55-09:40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
31.01.2023 | wtorek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
31.01.2023 | wtorek | 11.50- 12.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
31.01.2023 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
31.01.2023 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
31.01.2023 | wtorek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
31.01.2023 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
31.01.2023 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
31.01.2023 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula oddział przedszkolny/1.13 |
31.01.2023 | wtorek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
31.01.2023 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
31.01.2023 | wtorek | 14.35-16.05 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.11 |
31.01.2023 | wtorek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
Harmonogram zajęć w projekcie „Szkoła równych szans”
Grudzień 2022
W dniu 22.12.2022 zostają odwołane zajęcia prowadzone przez następujące osoby:
– pani Chmielewska,
– pani Leja-Kamzel,
– pani Tomalak – biofeedback,
– pani Biernat,
– pani Zelmanowicz.
W dniu 22.12.2022 zmianie ulegają godziny zajęć, poniżej podane nowe:
– pani Kuczera – język angielski – 12.15-13.00
– pani Tomalak – koło fotograficzne – 12.15-13.45
Zajęcia prowadzone przez panią Mostowską zostają odwołane w dniu 21.12.2022
Zajęcia wyrównawcze z angielskiego prowadzone przez panią Chruściel zostają odwołane w dniu 21.12.2022.
Zajęcia gimnastyki korekcyjnej prowadzone przez pana Gołubińskiego zostają odwołane w dniu 20.12.2022.
Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem w dniu 21.12.2022 odbędą się w godz. 12.30-13.15.
Zajęcia logopedyczne i metodą Warnke prowadzone przez panią Korgę zostają odwołane w dniach 19-22.12.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Leję-Kamzel zostają odwołane w dniach 19-20.12.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Tomalak zostają odwołane w dniu 19.12.2022.
Zajęcia integracji sensorycznej prowadzone przez panią Romanek zostają odwołane w dniu 19.12.2022.
Zajęcia wyrównawcze z matematyki oraz rozwijające uzdolnienia matematyczne prowadzone przez panią Chmielewska zostają odwołane w dniu 15.12.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Okoń zostają odwołane w terminie 14-16.12.2022.
Zajęcia terapii sensorycznej prowadzone przez panią Plis zostają odwołane w dniach 13 i 16.12.2022.
Zajęcia integracji sensorycznej prowadzone przez panią Romanek zostają odwołane w terminie 2-9.12.2022.
Zajęcia biofeedback i konsultacje z rodzicami prowadzone przez panią Okoń zostają odwołane w terminie 7-13.12.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Głogowską zostają odwołane w dniu 8.12.2022.
Zajęcia koła plastycznego prowadzone przez panią Jakubas zostają odwołane w dniach 7,14,21.12.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone⁹ przez panią Głogowską zostają odwołane w dniu 5.12.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Tomalak zostają odwołane w dniu 5.12.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Okoń zostają odwołane w dniu 02.12.2022 oraz 05.12.2022.
Zajęcia biofeedbacku prowadzone przez panią Głogowską zostają odwołane w dniu 1.12.2022.
Data | Dzień tygodnia | Godziny zajęć | Nazwa zajęć | Prowadzący | Sala nr/ link do zajęć on-line |
01.12.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
01.12.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
01.12.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 – socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
01.12.2022 | czwartek | 12.55-13.40 | Zad. 5 biofeedback | M. Wojtaś | 2.21 |
01.12.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
01.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
01.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
01.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
01.12.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
01.12.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
01.12.2022 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
01.12.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
02.12.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
02.12.2022 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
02.12.2022 | piątek | 11.45-12.39 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
02.12.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – gimnastyka korekcyjna | W. Gołubiński | Sala gimnastyczna |
02.12.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
02.12.2022 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
02.12.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R.Korga | 0.16 |
02.12.2022 | piątek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
02.12.2022 | piątek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
02.12.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
05.12.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
05.12.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
05.12.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
05.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
05.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
05.12.2022 | poniedziałek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
05.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
05.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
05.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
05.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
05.12.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
05.12.2022 | poniedziałek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
06.12.2022 | wtorek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
06.12.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
06.12.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
06.12.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
06.12.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
06.12.2022 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
06.12.2022 | wtorek | 12.55-13.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – gimnastyka korekcyjna | W. Gołubiński | Sala gimnastyczna |
06.12.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
06.12.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
07.12.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNTajhqdkU5UT09 |
07.12.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
07.12.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
07.12.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – gimnastyka korekcyjna | W. Gołubiński | Sala gimnastyczna |
07.12.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
07.12.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 2.20 |
07.12.2022 | środa | 12:50-13:35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
07.12.2022 | środa | 13.40-14.25 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
07.12.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
07.12.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
07.12.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 6 – Trening Umiejętności Społecznych (TUS) | A. Stajkowska-Dedo | 0.9 |
07.12.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 1 – Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
07.12.2022 | środa | 13.50-15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
07.12.2022 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
07.12.2022 | środa | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
07.12.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
07.12.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
08.12.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
08.12.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
08.12.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
08.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
08.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
08.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
08.12.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
08.12.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
08.12.2022 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
08.12.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
09.12.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
09.12.2022 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
09.12.2022 | piątek | 11.45-12.39 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
09.12.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – gimnastyka korekcyjna | W. Gołubiński | Sala gimnastyczna |
09.12.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
09.12.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
09.12.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
09.12.2022 | piątek | 13.50-14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
09.12.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
09.12.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
12.12.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
12.12.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
12.12.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9/2.13 |
12.12.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
12.12.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
12.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
12.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
12.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
12.12.2022 | poniedziałek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
12.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
12.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
12.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
12.12.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
12.12.2022 | poniedziałek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
12.12.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
13.12.2022 | wtorek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
13.12.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
13.12.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
13.12.2022 | wtorek | 11.50- 12.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
13.12.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów – projekt edukacyjny z matematyki | A.E. Waniczek | 1.8 (lub na dworze, w przypadku ładnej pogody) |
13.12.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
13.12.2022 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
13.12.2022 | wtorek | 12.55-13.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – gimnastyka korekcyjna | W. Gołubiński | Sala gimnastyczna |
13.12.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
13.12.2022 | wtorek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
13.12.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
13.12.2022 | wtorek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
14.12.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNTajhqdkU5UT09 |
14.12.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
14.12.2022 | środa | 11.50-12 35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
14.12.2022 | Środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
14.12.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – gimnastyka korekcyjna | W. Gołubiński | Sala gimnastyczna |
14.12.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego | M. Chruściel | 1.13 |
14.12.2022 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE– gimnastyka korekcyjna | J.Bykowska-Bojko | Korytarz/aula |
14.12.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
14.12.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 2.20 |
14.12.2022 | Środa | 12:50-13:35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
14.12.2022 | środa | 13.40-14.25 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M. Wojtaś | 1.21 |
14.12.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 2.20 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb |
14.12.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
14.12.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 6 – Trening Umiejętności Społecznych (TUS) | A. Stajkowska-Dedo | 0.9 |
14.12.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 1 – Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
14.12.2022 | środa | 13.50-15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
14.12.2022 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
14.12.2022 | środa | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
14.12.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
14.12.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
15.12.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
15.12.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
15.12.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
15.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
15.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
15.12.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
15.12.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
15.12.2022 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
15.12.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
16.12.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
16.12.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
16.12.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
16.12.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
16.12.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – gimnastyka korekcyjna | W. Gołubiński | Sala gimnastyczna |
16.12.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
19.12.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
19.12.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
19.12.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
19.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
19.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
19.12.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
19.12.2022 | poniedziałek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
19.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
19.12.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
19.12.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
19.12.2022 | poniedziałek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
19.12.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
20.12.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
20.12.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 0.17 |
20.12.2022 | wtorek | 11.50- 12.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
20.12.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 2.21 |
20.12.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające umiejętności uczniów – projekt edukacyjny z matematyki | A.E. Waniczek | 1.8 (ub na dworze, w przypadku ładnej pogody) |
20.12.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
20.12.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
20.12.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
20.12.2022 | wtorek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
20.12.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
20.12.2022 | wtorek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
21.12.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
21.12.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.21 |
21.12.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
wyrównawcze z języka angielskiego | |||||
21.12.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
21.12.2022 | środa | 12:50-13:35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
21.12.2022 | środa | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 | |
21.12.2022 | środa | 13.40-14.25 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
21.12.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
21.12.2022 | środa | 13.50.14.35 | Zad. 1 – Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
21.12.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 6 – Trening Umiejętności Społecznych (TUS) | A. Stajkowska-Dedo | 0.9 |
21.12.2022 | środa | 13.50-15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2,12 |
21.12.2022 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
21.12.2022 | środa | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 0.17 |
21.12.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
21.12.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – SI | O. Zelmanowicz | 1.21 |
22.12.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
22.12.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
22.12.2022 | czwartek | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 | |
22.12.2022 | czwartek | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 | |
Harmonogram zajęć w projekcie „Szkoła równych szans”
Listopad 2022
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Leję-Kamzel zostają odwołane w dniach 28 i 30.11.2022
Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke prowadzone przez R. Korgę zostają odwołane w dniu 24.11.2022 r. o godzinie 12.35-13.20.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Głogowską zostają odwołane w dniu 24.11.2022.
Zajęcia integracji sensorycznej z godz. 8.55 prowadzone przez panią Bojańską zostają odwołane w dniach 21.11 oraz 28.11.2022.
Zajęcia matematyczne prowadzone przez panią Drewniak zostają odwołane w dniu 18.11.2022.
Zajęcia dla uczniów powracających do Polski prowadzone przez panią Zielonkę zostają odwołane w dniu 15.11.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Okoń zostają odwołane w dniu 25.11.2022.
Konsultacje z rodzicami prowadzone przez panią Okoń z dnia 24.11.2022 zostają przełożone na dzień 9.11.2022.
Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke prowadzone przez R. Korgę zostają przeniesione z dnia 16.11.2022 na 15.11.2022. Godzina zajęć nie ulega zmianie.
Zajęcia logopedii i porady dla rodziców prowadzone przez panią Mostowską zostają odwołane w dniu 9.11.2022.
Zajęcia z biofeedbacku prowadzone przez panią Biernat zostają odwołane w dniu 3.11.2022 ze względu na nieobecność ucznia.
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego prowadzone przez panią Chruściel zostają odwołane w dniu 2.11.2022.
Data | Dzień tygodnia | Godziny zajęć | Nazwa zajęć | Prowadzący | Sala nr/ link do zajęć on-line |
02.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
02.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlN TajhqdkU5UT09 |
02.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
02.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
02.11.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
02.11.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
02.11.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
02.11.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
02.11.2022 | środa | 13.50 – 15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
02.11.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
02.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
02.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
02.11.2022 | środa | 14.35-16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
02.11.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
02.11.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
03.11.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
03.11.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 – socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
03.11.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
03.11.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
03.11.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
03.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
03.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
03.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
03.11.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
03.11.2022 | czwartek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
03.11.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
03.11.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
04.11.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
04.11.2022 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
04.11.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
04.11.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
04.11.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
04.11.2022 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
04.11.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R.Korga | 0.16 |
04.11.2022 | piątek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
04.11.2022 | piątek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
04.11.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii. | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
07.11.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
07.11.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
07.11.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
07.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
07.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
07.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9/ w terenie |
07.11.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
07.11.2022 | poniedziałek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
07.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
07.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
07.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
07.11.2022 | poniedziałek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
07.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
07.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
07.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
07.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
07.11.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
07.11.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
08.11.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
08.11.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.21/aula |
08.11.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
08.11.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
08.11.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
08.11.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zadanie 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
09.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
09.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlN TajhqdkU5UT09 |
09.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
09.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
09.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
09.11.2022 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 – gimnastyka korekcyjna | J.Bykowska-Bojko | Korytarz/aula |
09.11.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
09.11.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
09.11.2022 | środa | 13.25-14.10 i dod. 12.30-13.15 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
09.11.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M. Wojtaś | 2.21 |
09.11.2022 | środa | 13.50 – 15.20 | Zad. 3 Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
09.11.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
09.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
09.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
09.11.2022 | środa | 14.35-16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
09.11.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
09.11.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
10.11.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
10.11.2022 | czwartek | 08.55-09.40 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
10.11.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
10.11.2022 | czwartek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
10.11.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
10.11.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
10.11.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
10.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
10.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
10.11.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
10.11.2022 | czwartek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
10.11.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
10.11.2022 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
10.11.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
14.11.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
14.11.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
14.11.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
14.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
14.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
14.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9/2.13 |
14.11.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
14.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
14.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
14.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
14.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
14.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
14.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
14.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
14.11.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
14.11.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
15.11.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
15.11.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.21 /aula |
15.11.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad 2 – Projekt edukacyjny – matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 (lub na dworze, w przypadku ładnej pogody) |
15.11.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
15.11.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
15.11.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
16.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlN TajhqdkU5UT09 | ||
16.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
16.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
16.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
16.11.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
16.11.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 0.17 |
16.11.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
16.11.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
16.11.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
16.11.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 0.17 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb fUd5CWlO815WxXeGW4rtI_w1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=04e7fd5f- 3d58-480c-be5b-3cf00585d2e7&tenantId=434c7bcf-1273-4792-8cf4-435717feceb4 |
16.11.2022 | środa | 13.50 – 15.20 | Zad. 3. Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
16.11.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
16.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
16.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
16.11.2022 | środa | 14.35-16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
16.11.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
16.11.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
17.11.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
17.11.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
17.11.2022 | czwartek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
17.11.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 – socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
17.11.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
17.11.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
17.11.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
17.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
17.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
17.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
17.11.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
17.11.2022 | czwartek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
17.11.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
17.11.2022 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
17.11.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
18.11.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
18.11.2022 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
18.11.2022 | piątek | 11.45-12.30 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.21 /aula |
18.11.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
18.10.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
18.11.2022 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
18.11.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
18.11.2022 | piątek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
18.11.2022 | piątek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
18.11.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii. | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
21.11.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
21.11.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
21.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
21.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
21.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
21.11.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
21.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
21.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
21.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
21.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
21.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
21.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
21.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
21.11.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
21.11.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
22.11.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
22.11.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.21 /09 |
22.11.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad 2 – Projekt edukacyjny – matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 (ub na dworze, w przypadku ładnej pogody) |
22.11.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
22.11.2022 | wtorek | 12.40-13:25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
22.11.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
22.11.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zadanie 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
23.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
23.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlN TajhqdkU5UT09 |
23.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
23.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
23.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
23.11.2022 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 – gimnastyka korekcyjna | J.Bykowska-Bojko | Korytarz/aula |
23.11.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
23.11.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 0.17 |
23.11.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
23.11.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
23.11.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
23.11.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 6. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 0.17 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb fUd5CWlO815WxXeGW4rtI_w1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=04e7fd5f- 3d58-480c-be5b-3cf00585d2e7&tenantId=434c7bcf-1273-4792-8cf4-435717feceb4 |
23.11.2022 | środa | 13.50 – 15.20 | Zad. 3. Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
23.11.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
23.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
23.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
23.11.2022 | środa | 14.35-16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
23.11.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
23.11.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
24.11.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
12.30-13.15 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 | ||
24.11.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 – socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
24.11.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
24.11.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
24.11.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
24.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
24.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
24.11.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
24.11.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
24.11.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
24.11.2022 | czwartek | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
24.11.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
25.11.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
25.11.2022 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
25.11.2022 | piątek | 11.45-12.30 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.21 /aula |
25.11.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
25.11.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
25.11.2022 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
25.11.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
25.11.2022 | piątek | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
25.11.2022 | piątek | 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
25.11.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające umiejętności z chemii. | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
28.11.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
28.11.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
28.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
28.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
28.11.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9/2.13 |
28.11.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
28.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
28.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
28.11.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
28.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
28.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – koło dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
28.11.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlN TajhqdkU5UT09 |
28.11.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
28.11.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
29.11.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
29.11.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J.Plis | 1.21 /09 |
29.11.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad 2 – Projekt edukacyjny – matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 |
29.11.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
29.11.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
29.11.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
29.11.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zadanie 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
30.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
30.11.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
30.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 – integracja sensoryczna | B. Romanek | 1.12 |
30.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
30.11.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
30.11.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
30.11.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
30.11.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
30.11.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęci terapeutyczne dla uczniów SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
30.11.2022 | środa | 13.50 – 15.20 | Zad. 3. Koło plastyczne | I.Antoszczak | 2.12 |
30.11.2022 | środa | 13.50- 14.35 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S.Liebersbach | 2.20 |
30.11.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
30.11.2022 | środa | 14.35-16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
30.11.2022 | środa | 14.50-15.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
30.11.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
Harmonogram zajęć w projekcie „Szkoła równych szans”
Październik 2022
Zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski prowadzone przez panią Zielonkę zostają odwołane w d niu 25.10.2022.
Zajęcia gimnastyki korekcyjnej prowadzone przez pana Topołę zostają przeniesione z dnia 25.10.2022 na środę 26.10.2022 na godz. 13.50-14.35.
Zajęcia koła dziennikarskiego prowadzone przez panią Dutkowską zostają odwołane w dniu 24.10.2022.
Zajęcia z chemii prowadzone przez panią Kruze-Szmel zostają odwołane w dniu 21.10.2022.
Zajęcia integracji sensorycznej prowadzone przez panią Zelmanowicz zostają odwołane w dniu 20.10.2022.
Zajęcia rozwijające umiejętności z języka angielskiego prowadzone przez panią Kuczerę będą odbywać się w czwartki od godziny 13.40 do 14.35 w sali 2.13 zmiana od 20.10.2022.
Zajęcia ze wsparcia terapeutycznego prowadzone przez panią Liebersbach zostają odwołane w dniu 18.10.2022 w godz. 15.30-16.15.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Okoń zostają odwołane w dniu 17.10.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Biernat zostają odwołane w terminie 13-21.10.2022.
Zajęcia ze wsparcia terapeutycznego prowadzone przez panią Liebersbach zostają odwołane w dniu 12.10.2022 w godz. 15.30-16.15.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Biernat zostają odwołane w dniu 12.10.2022.
Zajęcia Biofeedback prowadzone przez panią Tomalak zostają odwołane w dniach 13.10.2022 i 17.10.2022.
Zajęcia dla uczniów powracających do Polski prowadzone przez panią Zielonkę zostają odwołane w dniu 11.10.2022.
Zajęcia fotograficzne prowadzone przez panią Tomalak zostają odwołane w dniu 13.10.2022r.
Zajęcia Integracji sensorycznej prowadzone przez panią Plis zostają odwołane w dniu 11.10.2022.
Zajęcia z integracji sensorycznej i biofeedback prowadzone przez panią Wojtaś zostają odwołane w dniach 5-6.10.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Biernat zostają odwołane w dniach 5-6.10.2022.
Zajęcia z integracji sensorycznej prowadzone przez panią Romanek zostają odwołane w dniu 5.10.2022 i 7.10.2022.
Zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez panią Kuczerę zostają odwołane w dniu 4.10.2022.
Zajęcia dla uczniów powracających do Polski prowadzone przez panią Zielonkę zostają odwołane w dniu 4.10.2022.
Data | Dzień tygodnia | Godziny zajęć | Nazwa zajęć | Prowadzący | Sala nr/ link do zajęć on-line |
03.10.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
03.10.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
03.10.2022 | poniedziałek | 08.55-9.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
03.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zadanie 5 | B. Romanek | 1.12 |
03.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
03.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
03.10.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
03.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
03.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
03.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
03.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
03.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
03.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
03.10.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
03.10.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
03.10.2022 | poniedziałek | 08.55- 09.40 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
04.10.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zad. 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
04.10.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 11.50- 12.35 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 15.30- 16.15 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
04.10.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 – Projekt matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 |
04.10.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE- integracja sensoryczna. Zadanie 5 | J. Plis | 1.21/aula |
04.10.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
04.10.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 2 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
05.10.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNT ajhqdkU5UT09 |
05.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
05.10.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 1. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 0.17 |
05.10.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
05.10.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 1. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 0.17 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb fUd5CWlO815WxXeGW4rtI_w1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=04e7fd5f- 3d58-480c-be5b-3cf00585d2e7&tenantId=434c7bcf-1273-4792-8cf4-435717feceb4 |
05.10.2022 | środa | 13.50 -15.20 | Zad. 3.Kółko plastyczne | I. Antoszczak | 2.12 |
05.10.2022 | środa | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
05.10.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
05.10.2022 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
05.10.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
05.10.2022 | środa | 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
05.10.2022 | środa | 15.30- 16.15 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców. | S. Liebersbach | 2.20 |
06.10.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
06.10.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
06.10.2022 | czwartek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
06.10.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 – socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
06.10.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
06.10.2022 | czwartek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
06.10.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
06.10.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
06.10.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
06.10.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
06.10.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
06.10.2022 | czwartek | 15.30- 16.15 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 2.20 |
07.10.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
07.10.2022 | piątek | 11.45-12.30 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE- integracja sensoryczna. Zadanie 5 | J. Plis | 1.21 /0.9 |
07.10.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
07.10.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
07.10.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R.Korga | 0.16 |
07.10.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad. 1 zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
07.10.2022 | piątek | 10.45- 11.30 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
10.10.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
10.10.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
10.10.2022 | poniedziałek | 08.55-9.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
10.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zadanie 5 | B. Romanek | 1.12 |
10.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
10.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
10.10.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
10.10.2022 | poniedziałek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
10.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
10.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
10.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
10.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
10.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
10.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
10.10.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
10.10.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
10.10.2022 | poniedziałek | 08.55- 09.40 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
11.10.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zad. 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
11.10.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 11.50- 12.35 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 15.30- 16.15 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
11.10.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
11.10.2022 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad.2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
11.10.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 2 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
11.10.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
12.10.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – SI | M.Wojtaś | 1.21 |
12.10.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNT ajhqdkU5UT09 |
12.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zadanie 5 | B. Romanek | 1.12 |
12.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
12.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
12.10.2022 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne – gimnastyka korekcyjna | J.Bykowska-Bojko | korytarz/aula |
12.10.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 1. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 0.17 |
12.10.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – SI | M.Wojtaś | 1.21 |
12.10.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
12.10.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M. Wojtaś | 2.21 |
12.10.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 1. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 0.17 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb fUd5CWlO815WxXeGW4rtI_w1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=04e7fd5f- 3d58-480c-be5b-3cf00585d2e7&tenantId=434c7bcf-1273-4792-8cf4-435717feceb4 |
12.10.2022 | środa | 13.50 –15.20 | Zad. 3.Kółko plastyczne | I. Antoszczak | 2.12 |
12.10.2022 | środa | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
12.10.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
12.10.2022 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
12.10.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
12.10.2022 | środa | 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
13.10.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
13.10.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
13.10.2022 | czwartek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
13.10.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
13.10.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
13.10.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
13.10.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
17.10.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
17.10.2022 | poniedziałek | 08.55-9.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
17.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
17.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zadanie 5 | B. Romanek | 1.12 |
17.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
17.10.2022 | poniedziałek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
17.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
17.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
17.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
17.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
17.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
17.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
17.10.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
17.10.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
17.10.2022 | poniedziałek | 08.55- 09.40 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
18.10.2022 | wtorek | 08.55-09.40 | Zad. 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 |
18.10.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 11.50- 12.35 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
18.10.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 – Projekt matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 |
18.10.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE- integracja sensoryczna. Zadanie 5 | J. Plis | 1.21 /aula |
18.10.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
18.10.2022 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad.2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
18.10.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 2 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 | ||
18.10.2022 | wtorek | 13.50-14.35 | Zadanie 5 – Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – zajęcia dla uczniów z barierami komunikacyjnymi po powrocie do Polski | E. Zielonka | 2.6 |
19.10.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – SI | M.Wojtaś | 1.21 |
19.10.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNTajhqdkU5UT09 |
19.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zadanie 5 | B. Romanek | 1.12 |
19.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
19.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
19.10.2022 | środa | 12.40-13.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
19.10.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 1. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 0.17 |
19.10.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – SI | M.Wojtaś | 1.21 |
19.10.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
19.10.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
19.10.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 1. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 0.17 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb fUd5CWlO815WxXeGW4rtI_w1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=04e7fd5f- 3d58-480c-be5b-3cf00585d2e7&tenantId=434c7bcf-1273-4792-8cf4-435717feceb4 |
19.10.2022 | środa | 13.50 -15.20 | Zad. 3.Kółko plastyczne | I. Antoszczak | 2.12 |
19.10.2022 | środa | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
19.10.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
19.10.2022 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
19.10.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
19.10.2022 | środa | 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
19.10.2022 | środa | 15.30- 16.15 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 2.20 |
20.10.2022 | czwartek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
20.10.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
20.10.2022 | czwartek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
20.10.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 – socjoterapia | A.E. Waniczek | 1.8 |
20.10.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
20.10.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
20.10.2022 | czwartek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
20.10.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
20.10.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
20.10.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
20.10.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
20.10.2022 | czwartek | 15.30- 16.15 | Zad.6 Konsultacje dla rodziców | S. Liebersbach | 2.20 |
21.10.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
21.10.2022 | piątek | 11.50-12.35 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE- integracja sensoryczna. Zadanie 5 | J. Plis | 1.21 /09 |
21.10.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zad. 5 | B. Romanek | 1.12 |
21.10.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
21.10.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
21.10.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
21.10.2022 | piątek | 10.45- 11.30 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
24.10.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
24.10.2022 | poniedziałek | 08.55-09.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
24.10.2022 | poniedziałek | 08.55-9.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
24.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zadanie 5 | B. Romanek | 1.12 |
24.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
24.10.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
24.10.2022 | poniedziałek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Projekt edukacyjny- Polubić czytanie | I. Bogucka | 0.5 |
24.10.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
24.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
24.10.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
24.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
24.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
24.10.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
24.10.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad. 3 zajęcia w ramach kół zainteresowań – Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.8 |
24.10.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
24.10.2022 | poniedziałek | 08.55- 09.40 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
Zad. 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- gimnastyka korekcyjna | J. Topoła | Sala gimnastyczna/1.21 | |||
25.10.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 11.50- 12.35 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.40- 15.25 15.30- 16.15 | Zad.6 Konsultacje dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
25.10.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 – Projekt matematyczny | A.E. Waniczek | 1.8 |
25.10.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE- integracja sensoryczna. Zadanie 5 | J. Plis | 1.21 /aula |
25.10.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
25.10.2022 | wtorek | 12.55-13.40 | Zad.2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
25.10.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 2 koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 | ||
26.10.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – SI | M.Wojtaś | 1.21 |
26.10.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNTajhqdkU5UT09 |
26.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zadanie 5 | B. Romanek | 1.12 |
26.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z jęz. ang. | M.Chruściel | 1.13 |
26.10.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
26.10.2022 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne – gimnastyka korekcyjna | J.Bykowska-Bojko | korytarz/aula |
26.10.2022 | środa | 12.40-13.25 | Zad.2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas 1- 3 | I. Bogucka | 0.5 |
26.10.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 1. Logopedia dla klas I – III | A. Mostowska | 0.17 |
26.10.2022 | środa | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – SI | M.Wojtaś | 1.21 |
26.10.2022 | środa | 13 50 -15.20 | Zad. 3.Kółko plastyczne | I. Antoszczak | 2.12 |
26.10.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi | P.Okoń | 2.19 |
26.10.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
26.10.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 1. Warsztaty i porady stacjonarnie i on-line dla rodziców | A. Mostowska | 0.17 https://teams.microsoft.com/l/channel/19%3a1Bb59O0C8r8ALWok6XBb fUd5CWlO815WxXeGW4rtI_w1%40thread.tacv2/Og%25C3%25B3lny?groupId=04e7fd5f- 3d58-480c-be5b-3cf00585d2e7&tenantId=434c7bcf-1273-4792-8cf4-435717feceb4 |
26.10.2022 | środa | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
26.10.2022 | środa | 13.50-14.35 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – j.polski | M. Wasiłek | 2.6 |
26.10.2022 | środa | 14.35 – 16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań- kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
26.10.2022 | środa | 15.00-15.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
26.10.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
27.10.2022 | czwartek | 11.50-12.35 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
27.10.2022 | czwartek | 12.35-13.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
27.10.2022 | czwartek | 12:55-13:40 | Zadanie 5 – zajęcia terap. dla uczniów o SPE – biofeedback | M.Wojtaś | 2.21 |
27.10.2022 | czwartek | 13.50 – 14.35 | Zad. 2 Zajęcia roz. uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.20 |
27.10.2022 | czwartek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
27.10.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
27.10.2022 | czwartek | 14.35-16.05 | Zad. 3 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
27.10.2022 | czwartek | 14.45 – 15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – matematyka | E. Chmielewska | 1,9 |
27.10.2022 | czwartek | 15.00-15.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
27.10.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
28.10.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
28.10.2022 | piątek | 11.50-12.35 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE- integracja sensoryczna. Zadanie 5 | J. Plis | 1.21 /09 |
28.10.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zajęcia terap. dla uczniów o SPE-SI. Zad. 5 | B. Romanek | 1.12 |
28.10.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
28.10.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | M. Drewniak | 0.6 |
28.10.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
28.10.2022 | piątek | 14.40-15.25 | Zad. 1 zajęcia rozwijające umiejętności z chemii | M.Kruze-Szmel | 1.14 |
Harmonogram zajęć w projekcie „Szkoła równych szans”
Wrzesień 2022
Zajęcia plastyczne prowadzone przez panią Antoszczak zostają odwołane w dniu 28.09.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Wojtaś zostają odwołane w dniu 28.09.2022.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Leję-Kamzel zostają odwołane w dniu 22.09.2022.
Zajęcia SI prowadzone przez panią Bojańską zostają przełożone z dnia 21.09.2022 na poniedziałek 26.09.2022, a zajęcia w dniu 28.09.2022 zostają odwołane.
Zajęcia koła plastycznego prowadzone przez panią Antoszczak zostają odwołane w dniach 14.09.2022 i 21.09.2022.
Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego prowadzone przez panią Chruściel będą organizowane od kolejnego tygodnia (19.09.2022) w środy w godz. 11.50-12.35.
Zajęcia biofeedback prowadzone przez panią Głogowską zostają odwołane w dniach 15,22,29.09.2022.
Zajęcia koła plastycznego prowadzone przez panią Antoszczak zostają odwołane w dniu 14.09.2022.
Data | Dzień tygodnia | Godziny zajęć | Nazwa zajęć | Prowadzący | Sala nr/ link do zajęć on-line |
12.09.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
12.09.2022 | poniedziałek | 08.55-9.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
12.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
12.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
12.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
12.09.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 1 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
12.09.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE-Biofeedback | I.Głogowska | 2.21 |
12.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
12.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
12.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – kółko dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
12.09.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań-Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.7 |
13.09.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.20/aula |
13.09.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
13.09.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 Koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
13.09.2022 | wtorek | 13.40-14.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
13.09.2022 | wtorek | 14.40-15-25 | Zad. 1 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
14.09.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
14.09.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
14.09.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
14.09.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla rodziców | P.Okoń | 2.19 |
14.09.2022 | środa | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
14.09.2022 | środa | 14.35–16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań-kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
14.09.2022 | środa | 15.10-15.55 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
15.09.2022 | czwartek | 12.55-13.40 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego | M.Chruściel | 1.13 |
15.09.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 1 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
15.09.2022 | czwartek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z spe – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
15.09.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.9 |
15.09.2022 | czwartek | 14.40-15-25 | Zad. 1 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
15.09.2022 | czwartek | 14.45-15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
15.09.2022 | czwartek | 15.10-15.55 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
16.09.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
16.09.2022 | piątek | 11.45-12.30 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.20/0.9 |
16.09.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
16.09.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
16.09.2022 | piątek | 12.55-13.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R.Korga | 0.16 |
16.09.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
19.09.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
19.09.2022 | poniedziałek | 08.55- 09.40 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.30- 15.50 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
19.09.2022 | poniedziałek | 08.55-9.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
19.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
19.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
19.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
19.09.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 1 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
19.09.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
19.092022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE | I.Głogowska | 2.21 |
19.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
19.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
19.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
19.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – kółko dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
19.09.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań-Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.7 |
19.09.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
20.09.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 11.50- 12.35 12.55- 13.40 13.50- 14.35 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
20.09.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.20/aula |
20.09.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | A.E.Waniczek | 1.8 |
20.09.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
20.09.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 Koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
20.09.2022 | wtorek | 13.40-14.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
20.09.2022 | wtorek | 14.40-15-25 | Zad. 1 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
21.09.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNTajhqdkU5UT09 |
21.09.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
21.09.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
21.09.2022 | środa | 12.55-13.40 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
21.09.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla rodziców | P.Okoń | 2.19 |
21.09.2022 | środa | 13.45- 14.30 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla rodziców | S. Liebersbach | 2.20 |
21.09.2022 | środa | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
21.09.2022 | środa | 14.30- 15.50 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
21.09.2022 | środa | 14.35–16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań-kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
21.09.2022 26.09.2022 | Środa poniedziałek | 14.40-15.25 8.55-9.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
21.09.2022 | środa | 15.10-15.55 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
21.09.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
22.09.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
22.09.2022 21.09.2022 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego | M.Chruściel | 1.13 | ||
22.09.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – socjoterapia | A.E.Waniczek | 1.8 |
22.09.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 1 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
22.09.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.9 |
22.09.2022 | czwartek | 14.40-15-25 | Zad. 1 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
22.09.2022 | czwartek | 14.45-15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
22.09.2022 | czwartek | 15.10-15.55 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
22.09.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
23.09.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
23.09.2022 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
23.09.2022 | piątek | 11.45-12.30 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.20/09 |
23.09.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
23.09.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
23.09.2022 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla rodziców | S. Liebersbach | 2.20 |
23.09.2022 | piątek | 12.55-13.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
23.09.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
26.09.2022 | poniedziałek | 08.00-08.45 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
26.09.2022 | poniedziałek | 08.55- 09.40 12.55- 13.40 13.50- 14.35 14.30- 15.50 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
26.09.2022 | poniedziałek | 08.55-9.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
26.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |
26.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki dla uczniów klas I-III | R. Twardowska | 0.9 |
26.09.2022 | poniedziałek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
26.09.2022 | poniedziałek | 12.35-13.20 | Zad. 1 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
26.09.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE | I.Głogowska | 2.21 |
26.09.2022 | poniedziałek | 12.55-13.40 | Zad.5 Integracja Sensoryczna | K.Bojańska | 1.21 |
26.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
26.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | A. Radziszewska | 1.9 |
26.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – terapia logopedyczna dla uczniów I-III | R. Korga | 0.16 |
26.09.2022 | poniedziałek | 13.50-14.35 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań – kółko dziennikarskie | U.Dutkowska | 1.10 |
26.09.2022 | poniedziałek | 13.50-15.20 | Zad.3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań-Mały ratowniczek | B. Toporowska | 2.7 |
26.09.2022 | poniedziałek | 14.40-15.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orły klasy IV-VIII) | A. Radziszewska | 1.9 |
27.09.2022 | wtorek | 10.45- 11.30 11.50- 12.35 12.55- 13.40 13.50- 14.35 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
27.09.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów – projekt edukacyjny | A.E.Waniczek | 1.8 |
27.09.2022 | wtorek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.20/aula |
27.09.2022 | wtorek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
27.09.2022 | wtorek | 13.00-14.30 | Zad. 3 Koło teatralne | A.Trojanowska | aula odział przedszkolny/1.13 |
27.09.2022 | wtorek | 13.40-14.25 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (język angielski) | M.Kuczera | 2.13 |
27.09.2022 | wtorek | 14.40-15-25 | Zad. 1 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
28.09.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | https://us05web.zoom.us/j/5598445006?pwd=ZHJrOHRQUlV3bFZIWlNTajhqdkU5UT09 |
28.09.2022 | środa | 10.45-11.30 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – integracja sensoryczna | M.Wojtaś | 1.21 |
28.09.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
28.09.2022 | środa | 11.50-12.35 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | M. Wojtaś | 2.12 |
28.09.2022 | środa | 12.30-14.00 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne | J.Bykowska-Bojko | korytarz/aula |
28.09.2022 | środa | 13.25-14.10 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla rodziców | P.Okoń | 2.19 |
28.09.2022 | środa | 13.45- 14.30 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla rodziców | S. Liebersbach | 2.20 |
28.09.2022 | środa | 13.45-14.30 | Zadanie 5 – zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – biofeedback | M. Wojtaś | 2.12 |
28.09.2022 | środa | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
28.09.2022 | środa | 14.30- 15.50 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
28.09.2022 | środa | 14.35–16.05 | Zad. 3 Zajęcia w ramach kół zainteresowań-kółko historyczne | B. Toporowska | 2.11 |
28.09.2022 | środa | 15.10-15.55 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
28.09.2022 | środa | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
29.09.2022 | czwartek | 12.55- 13.40 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
Zad. 1 Dodatkowe zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego | M.Chruściel | 1.13 | |||
29.09.2022 | czwartek | 12.50-14.20 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – socjoterapia | A.E.Waniczek | 1.8 |
29.09.2022 | czwartek | 13.50-14.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
29.09.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 1 Biofeedback | M.Tomalak | 2.21 |
29.09.2022 | czwartek | 13.50-14.35 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (Matematyczne Orly klasy IV – VIII) | E. Chmielewska | 1.9 |
29.09.2022 | czwartek | 14.40-15-25 | Zad. 1 Kółko fotograficzne | M.Tomalak | 2.9 |
29.09.2022 | czwartek | 14.45-15.30 | Zad.1 Dodatkowe zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla uczniów z problemami edukacyjnymi – matematyka | E. Chmielewska | 1.9 |
29.09.2022 | czwartek | 15.10-15.55 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Biofeedback | D.Biernat | 2.21 |
29.09.2022 | czwartek | 15.30-16.15 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów OSPE – integracja sensoryczna | O. Zelmanowicz | 1.21 |
30.09.2022 | piątek | 08.55-09.40 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów z SPE – Biofeedback | J.Leja-Kamzel | 2.21 |
30.09.2022 | piątek | 10.45- 11.30 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla uczniów | S. Liebersbach | 2.20 |
30.09.2022 | piątek | 11.45-12.30 12.40-13.25 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | J. Plis | 1.20/09 |
30.09.2022 | piątek | 11.50-12.35 | Zad. 5 zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE- integracja sensoryczna. | B.Romanek | 1.21 |
30.09.2022 | piątek | 12.40-13.25 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o spe – Biofeedback | P. Okoń | 2.21 |
30.09.2022 | piątek | 12.55- 13.40 | Zad. 6 Warsztaty, porady i konsultacje stacjonarne i online z pedagogiem i terapeutami pedagogicznymi dla rodziców | S. Liebersbach | 2.20 |
30.09.2022 | piątek | 12.55-13.35 | Zad. 5 Zajęcia terapeutyczne dla uczniów o SPE – Warnke | R. Korga | 0.16 |
30.09.2022 | piątek | 12.55-13.40 | Zad. 2 Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów (matematyczne klas I-III) | M. Drewniak | 0.6 |